Фірма ДОМ - якісні захисні ролети для ваших вікон та дверей

Виготовимо та встановимо ролети, які захистять ваші вікна та двері при цьому стильно впишуться і зовнішній вигляд вашого дому

Ролети, що прослужать вам десятки років

Ролети – це гнучке полотно, яке рухається по напрямних і намотується на вал, розташований над проємом у захисній коробці. Полотно складається з алюмінієвих ламелей, з’єднаних шарнірно по всій довжині. Напрямні міцно закріплені по краях проїму. Коробка може бути встановлена в віконний або дверний проїм (вбудований монтаж), а також на зовнішню або внутрішню поверхню стін (накладний монтаж). Обидва види монтажу забезпечують захист від проникнення. Важливо, що алюмінієві профілі гарантують відсутність корозії протягом всього терміну служби захисних ролет. Привід ролети може бути як ручним (інерційна пружина, касета або міньйон), так і електромеханічним з можливістю дистанційного управління.

Ролети за типом наповнення

1) Профілі з наповнювачем пінополістиролу 37-55 мм Ця група профілів є найпопулярнішою. Вони використовуються для відносно невеликих ролет – на вікна, двері, кіоски, магазини. Чим більше висота профілю, тим він міцніший, а отже може використовуватися для більшої ширини.

2) Профіль гаражний 77 мм Найпопулярніший ролетний профіль для гаражів. Завдяки товщині 19 мм і пінополістироловому наповнювачу в середині досягається висока жорсткість ролетного полотна.

3) Екструдовані (підсилені) профілі 44-55 мм Використовуються на об’єктах з підвищеним ризиком взлому (банки, магазини і т. д.).

Переваги таких ролетів:

Ролети не лише захищають віконні та дверні прорізи будівель від несанкціонованого проникнення, але і є декоративним елементом, який надає будь-якому фасаду більш естетичний та респектабельний вигляд. Головними перевагами ролет є: підвищені антизламні властивості, захист від світла і сонця, естетика, захист приміщень від шуму і пилу, довгий термін служби при інтенсивній експлуатації.

Ролети за способом закривання: Ручне закривання

Ручне відкривання має три основні види:

Пружинно-інерційний метод
Цей спосіб відкривання ґрунтується на дії вбудованої інерційної пружини всередині коробки. Під час піднімання ролети вона допомагає піднімати ролетне полотно, а у відкритому положенні ролети утримує силу тяжіння і не дозволяє ролеті впасти.

Інерційна касета
Ролету піднімається і опускається за допомогою мотузки, яка збирається в коробочці, відомій як інерційна касета.

Редуктор (відомий як “мігно” – редукторна касета)
Цей спосіб схожий на касетний, але використовується для ролет з масою полотна понад 8 кг. Для полегшення підняття ролети касета обладнується ручкою.

Ролети за способом закривання: Автоматичне Закривання

Автоматичне закривання поділяється на два типи:

За допомогою кнопки (схоже на звичайний вимикач світла). Використовується в торгових підприємствах, промислових об’єктах – тобто на об’єктах, де доступ до ролети повинні мати кілька співробітників. Може бути також у варіанті з ключем – тобто ролету може відкривати не будь-хто, а лише той, у кого є ключ.

За допомогою пульта (схожий на пульт для автомобіля). Найкомфортніший варіант – ролету можна відкривати, не виходячи з автомобіля. Часто використовується для гаражних ролет.

Ролети за типом монтажу

Ролети можна встановлювати не лише зовні приміщення (тобто з боку вулиці), але і всередині. Залежно від розташування коробки ролети – у віконному проїмі або над світловим проємом вікна, існують наступні види монтажу:

Ролета з вулиці, короб у віконному отворі

Перевага цього виду монтажу порівняно з розташуванням коробки над проємом полягає в тому, що ролета стає меншою за розміром, отже, дешевше + підвищується антизламність ролети, оскільки в цьому випадку коробка та направляючі шини важче витягнути ломом.

Недолік полягає в тому, що коробка ролети займає частину світлового проєму і, як наслідок, менше проникає світла + при перегляді вікна зсередини приміщення видно коробку ролети. Цей недолік менш важливий для досить високих вікон.

Також існує варіація цього способу монтажу – коробка розгортається в зворотному напрямку, що робить зовнішній вигляд ролети з вулиці більш привабливим.

Ролета з вулиці, короб над віконним проємом

Найпопулярніший вид монтажу ролет

Ролета повністю всередині приміщення.

Перевага цього виду монтажу полягає в поліпшенні зовнішньої привабливості будівлі, оскільки коробка та направляючі шини з вулиці не видно + значно підвищується антизламність ролети через недоступність коробки та направляючих шин з вулиці.

Недолік такого виду монтажу – не завжди ролета всередині приміщення є практичною + з покращенням естетики з вулиці очевидно погіршується вид зсередини.

Цей спосіб монтажу найчастіше більш практичний саме для гаражних ролет.

Недолік такого монтажу при встановленні ролети на вікно – скло вікна стає незахищеним від розбиття з вулиці.