Фірма ДОМ - якісні металопластикові вікна та двері з профілю VIKNALAND

Виробляємо і встановлюємо металопластикові вікна з профілю VIKNALAND, який виготовляється на сучасному високоточному німецькому обладнанні з високоякісної сировини від американських і європейських виробників.

Фірма ДОМ - надійні ПВХ-вікна, що комплектуються високоякісною фурнітурою фірм MACO та ROTO

Вікна та двері виготовлені нами комплектуються надійною фурнітурою європейських виробників, що є Партнерами Фірма ДОМ - Maco та ROTO

Фірма ДОМ - вікна зі склопакетом на будь який смак

При виготовленні віконної конструкції ми використовуємо склопакет, який точно вирішить вашу задачу: для енергозбереження підберемо склопакет, що забезпечить тепло взимку і прохолоду влітку, а для шумоізоляції підберемо склопакет, який убереже вас від будь яких звуків ззовні.

Індивідуальність вашого дому завдяки новим металопластиковим вікнам

У компанії Фірма ДОМ ми розуміємо, що кожен будинок унікальний, і ваші вікна повинні відображати ваш стиль. Саме тому ми пропонуємо великий вибір дизайнів і кольорів, щоб ви могли підібрати саме те, що пасує до вашого інтер’єру та ваших уподобань. Наші металопластикові вікна – це не просто елементи інтер’єру та екстер’єру, це частина вашого життя, яка вражає своєю красою.

Надійність ПВХ-вікон, на яку ви можете покластися

Ми розуміємо, що ваші вікна мають бути не просто красивими, але і надійними. Ви можете бути впевнені, що продукція Фірма ДОМ відповідає найвищим стандартам якості і безпеки. Наші ПВХ вікна створені, щоб дарувати вам затишок і комфорт протягом багатьох років.

Наші вікна та двері ми створюємо під ваш запит з топових профільних систем, фурнітури та склопакету:

Профільна система VIKNALAND B58 – 4K

Вікна з профілю VIKNALAND В58-4K – це оптимальне рішення за доступною ціною. Технічні характеристики системи забезпечують достатні теплозахисні, звукоізоляційні та міцнісні показники для тривалої експлуатації вікон у приміщенні будь-якого типу.

Характеристики
Клас B
Кількість камер 4
Монтажна ширина, мм 58
Товщина стінок, мм до 2.7
Товщина скління, мм 32
Опір теплопередачі, м2 С/Вт 0,804
Висота рами/стулки, мм 63/70/79
Перекриття рами/стулки, мм 8
VIKNALAND B70-6К

Система В70-6К розроблена на базі класичної системи В70, яку вона перевершує кількістю камер, число яких виросло до 6. Завдяки численним перевагам цих профілів, забезпечується високий теплозахист та краща звукоізоляція.

Характеристики
Клас B
Кількість камер 6
Монтажна ширина, мм 70
Товщина стінок, мм до 2.7
Товщина скління, мм 40
Опір теплопередачі, м2 С/Вт 0,798
Висота рами/стулки, мм 68/78
Перекриття рами/стулки, мм 6.2/8
VIKNALAND 85Pro

VIKNALAND 85Pro об’єднує всі технічні досягнення останніх 60 років світового досвіду у виробництві ПВХ- профілів. Забезпечує максимальне теплозбереження, найкращу звукоізоляцію та створює затишний комфорт оселі.
Вікна з профілю VIKNALAND 85Pro – це технічні досягнення інновації та комфорт.

Характеристики
Клас B
Кількість камер 7
Монтажна ширина, мм 85
Товщина скління, мм 1.2
Теплопровідність,W/(m²K) 1.2
Висота рами/стулки, мм 73/86
Перекриття рами/стулки, мм 6/8
Фурнітура

У вікнах Фірма ДОМ використовується фурнітура MACO, яку виробляє австрійська компанія “Mayer & Co. Beschlage GmbH”. Система функціонального контролю якості, яка застосовується в MACO, дозволяє гарантувати надзвичайну надійність та довговічність. Фурнітури MACO в умовах атмосферних впливів і екстремальних навантажень на вікно:

  • Витримує 40 000 циклів відкривання-закривання
  • 40 000 механічних циклів для віконної ручки
  • Гарантований термін служби фурнітури – 10 років
  • 100% захист від корозії (500 годин у солевому розчині)
Склопакет

Склопакет зазвичай займає приблизно 70-80% загальної площі вікна, тому тепло- та звукоізоляційні характеристики віконної конструкції в значній мірі залежать від характеристик самого склопакета. Часто багато користувачів вважають, що простий однокамерний склопакет може вирішити всі проблеми. Однак, як правило, восени та взимку виробники вікон отримують велику кількість дзвінків від обурених клієнтів, які дивуються появі конденсату на поверхні вікон і факту, що температура в приміщенні все ще не відповідає їхнім очікуванням.

В залежності від ваших потреб та побажаннь ми підберемо оптимальний склопакет, профіль та тип фурнітури для металоплатикової конструкції, яка ідеально впишеться в інтер’єр вашої оселі, а також забезпечить тепло та затишок вашого дому протягом довгих років