Замовити вікна за програмою єВідновлення

Фірма «Дом» приєднується до національної програми «єВідновлення», спрямованої на фінансову підтримку осіб, які потребують відновлення свого пошкодженого житла внаслідок бойових подій. Програма охоплює широкий спектр робіт, включаючи ремонт квартир, приватних будинків та інших житлових приміщень.

Для отримання фінансової допомоги з цієї програми, житло повинно відповідати наступним критеріям:

1. Пошкодження повинно бути завдане після 24 лютого 2022 року.
2. Майно повинно розташовуватися на території, яка не була окупована.
3. Житло має потребувати відновлення.
4. Ремонт не повинен був проведений самостійно.

Щоб подати заявку на отримання фінансової допомоги, потрібно звернутися до програми «Дія» через веб-сайт, застосунок або використовуючи послуги центрів надання адміністративних послуг, нотаріусів або управлінь соціального захисту. У заявці потрібно надати інформацію про пошкоджене майно, його тип, площу, адресу та забезпечити контактні дані, а також прикріпити фотографії з описом збитків.

Після подання заявки очікуйте на контакт від місцевих органів влади для проведення огляду пошкоджень комісією і визначення суми фінансової допомоги. Результати рішення комісії будуть повідомлені через систему «Дія».

Для отримання фінансової допомоги, необхідно відкрити рахунок у банку-учаснику програми «єВідновлення». Сума фінансової допомоги встановлюється індивідуально в залежності від розміру завданих збитків, але максимальна сума виплати обмежена 200 тисячами гривень.

Якщо ви отримали кошти в рамках програми «єВідновлення» і потребуєте ремонту вікон та дверей, будь ласка, звертайтеся до нас для проведення заміру та розрахунку вартості послуг. Ми пропонуємо виготовлення та монтаж нових вікон і дверей, заміну склопакетів та інші роботи з ремонту вікон.

Для отримання більш детальної інформації щодо замовлення вікон і дверей від компанії «Дом», будь ласка, зв’яжіться з нашими менеджерами за наступними номерами телефонів: (067) 778-00-99(098) 778-000-9(050) 778-00-99.